PROMOCJA ZAKOŃCZONA Zdobądź voucher na kwotę 100zł na zakupy w Biedronce!

Kolejna ciekawa promocja eKonta w mBanku. Możesz otrzymać voucher na zakupy w sklepach sieci Biedronka jeśli założysz eKonto w mBanku i spełnisz warunki zawarte w regulaminie promocji.

Warunki są proste:

Uczestnikami Akcji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie i są dla Banku Nowym Klientem. Nowy Klient Banku jest to osoba, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była i nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem: a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku i/lub b. rachunku oszczędnościowego w Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Uczestnikami Akcji nie mogą być klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w Banku w okresie od 1 stycznia 2016 roku włącznie do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji.

Jeśli spełniasz powyższe warunki to możemy przejść dalej.

Zakładasz profil w aplikacji z tego linku (za założenie konta z innego linku, bądź przez stronę mBanku nie otrzymasz vouchera):

Załóż profil i załóż eKonto >>>

Następnie spełniasz poniższe warunki:

Aby skorzystać z Akcji i otrzymać Nagrodę – Voucher elektroniczny do sklepów Biedronka o wartości 100 zł należy spełnić warunki określone w Regulaminie, w tym m.in.:

I. w terminie do 12.11.2017 roku: założyć swój profil w Aplikacji, przez podanie adresu e-mail, imienia i nazwiska, kliknąć w aktywny link udostępniony w Serwisie, który przekieruje na stronę serwisu Partnera, wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w zakresie określonym na stronie, prawidłowo wypełnić i wysłać wniosek o Konto w promocji wraz z Kartą,

II. zawrzeć z Bankiem Umowę o Konto.

III. zawrzeć z Bankiem Umowę o Kartę.

IV. najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia Konta Uczestnik wykona co najmniej PIĘĆ TRANSAKCJI na dowolną kwotę. Przez transakcję rozumie się: płatność Kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie. Wypłata z bankomatu i przelew z Konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane.

I to wszystko. 🙂 Zgarniasz 100zł na zakupy w Biedronce.

Załóż profil i załóż eKonto >>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *